Art Deco Jubiler

Obrączki z Twojego złota

Waga potrzebna do zrobienia konkretnego wzoru obrączek wynosi (waga pary max -…….. + 11%ubytku) złota próby 585-14K. (Informacja o potrzebnej wadze znajduje się przy każdym produkcie w polu Dodatkowe dane o produkcie. Ubytek technologiczny powstaje niestety w trakcie produkcji. Wszelkie szczegółowe wyliczenia dostaną Państwo wraz z przesyłka obrączek.

Cena za zrobienie obrączek tzw. Robocizna – nie zmienia się w zależność od rozmiaru obrączek.

Przyślij nam złoto w dowolnej postaci np.zniszczony stary pierścionek, obrączka , rozerwany łańcuszek, złotą monetę, złote zęby 🙂 i tym podobne). Jeśli nie posiadasz złota- zapytaj się swoich najbliższych czy nie mają zniszczonej lub już nienoszonej biżuterii złotej- zapytaj np. Rodziców, babci. Dodam, iż złoto może być różnych prób, kolorów nie ma to najmniejszego znaczenia (przyjmujemy w depozyt złoto dowolnej próby w dowolnej kombinacji prób, który przeliczamy matematycznie do wagi i próby 585-14K)

Czas wykonania wynosi od dni do 26dni roboczych i liczony jest od momentu pojawienia się u nas Państwa złota.

Aby wysłać paczkę ze złotem – poinformuj nas o tym fakcie abyśmy mogli zamówić dla Ciebie kuriera UPS – dodam iż przesyłka jest ubezpieczona. Koszt przesyłki wynosi 25zł w jedna stronę a przesyłka trafi do nas w następnym dniu roboczym. Koszty przesyłek zostaną doliczone do zamówienia. Wszystko płatne dopiero przy samym odbiorze (dla zamówień na terenie Polski). Oczywiście mają Państwo możliwość wysłania paczki na własna rękę np. listem poleconym z zadeklarowaną zawartością np. za pomocą Poczty Polskiej. Klienci z zagranicy mogą również przysyłać do nas złoto ale na własny koszt. (wysyłka od nas za granicę kosztuje 50zł za wyjątkiem USA i Kanady (ok.120zł )

a) usuń proszę kamienie z wyrobów (jeśli chcesz możemy to zrobić za Ciebie a kamienie zwrócić. Należy pamiętać, iż w tym przypadku waga rzeczy po odjęciu kamieni będzie niższa od zadeklarowanej przez Ciebie w przesyłce).

b) posegreguj surowiec według próby i zapakuj do osobnych woreczków (w razie trudności udaj się do najbliższego jubilera i poproś o sprawdzenie).

c) do każdego woreczka włóż kartkę z informacją o deklarowanej wadze i próbie( również w tym przypadku możesz się udać do najbiższego jubilera i poprosić o sprawdzenie. Operacja ta zwykle kosztuje od 0-5zł.

d) na osobnej kartce podaj proszę Imię i Nazwisko jakie podałeś przy zamówieniu lub Twój nick z allegro(jeśli dokonałeś zamówienia na allegro).

e) całość zapakuj i zabezpiecz przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

f) Aby wysłać paczkę ze złotem – poinformuj nas o tym fakcie abyśmy mogli zamówić dla Ciebie kuriera UPS (dla zamówień na terenie Polski) – dodam iż przesyłka jest ubezpieczona. Możesz również wysłać do nas na własną rękę np. za pomocą Poczty Polskiej (przesyłka z zadeklarowaną wartością). Pozostaję do Waszej dyspozycji we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 – 17.30 w soboty 9.30-13.30 pod numerem telefonu (025) 632 71 83 lub kom 509 864 356.

ART DECO Jubiler s.c

ul. Jana Kilińskiego12

Siedlce 08-110

POLAND

NIP: 821 21 72 483

REGON: 71167085

 przyjmujemy w depozyt surowiec dowolnej próby w dowolnej kombinacji prób, który przeliczamy matematycznie do wagi i próby 585.

 przyjmujemy w depozyt złoto wszystkich kolorów.

możesz wysłać złoto w dowolnej formie. (np. Stary pierścionek ,rozerwany łańcuszek ,obrączkę, złotą monetę, złoty ząb itp.)

Nieprawda– pod warunkiem, że skorzystasz z usług kuriera UPS. Przesyłka wysłana kurierem, z którym współpracujemy, jest ubezpieczona na kwotę 500$.

całe powierzane nam złoto jest rafinowane w profesjonalnej rafinerii do próby 999.9, a dopiero później jest używane do produkcji obrączek, ponadto wszystkie obrączki wykonywane są w tym samym procesie produkcyjnym.

Lokalizacja