Art Deco Jubiler

Witamy,

W sklepie internetowym dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe naszych Klientów. W związku z tym zaktualizowaliśmy Zasady Ochrony Prywatności oraz Regulamin Sklepu Internetowego, aby wyjaśnić, jak będziemy chronić dane osobowe zgodnie z nowym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych („RODO”) szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną Polityką Prywatności oraz Regulaminem sklepu internetowego.

Regulamin Sklepu

Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma ART DECO Jubiler s.c. prowadzona przez Halinę i Michała Cichego mieszcząca się przy ul. Jana Kilińskiego 12, 08-110 Siedlce o numerze REGON: 711670859, NIP: 821-21-72-483 .Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.
Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

I Składanie zamówień:
Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.jubiler-jubiler.pl lub telefonicznie pod numerem tel. (25) 632 71 83 lub kom 509 864 356 lub emailem na adres artdecojubiler_paulina@onet.pl. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod numerem tel. (25) 632 71 83 lub kom 509 864 356 wyłącznie w przypadku gdy proces produkcji się jeszcze nie rozpoczął.

II. Realizacja zamówień:
1. Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się:
– w przypadku zamówień płatnych przelewem – chwilą wpływu na konto sklepu zaliczki – 200zł lub pełnej kwoty. Oto Konto dla wpłat – ART DECO Jubiler s.c. w ING Bank Śląski: 73 1050 1894 1000 0023 0728 6225.
– w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową – z chwilą autoryzacji transakcji.(O tym poinformujemy Państwa emailem).
2. Na wpłatę czekamy do 10 dni po złożeniu zamówienia. Po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.
3. Zamówione produkty są dostarczane do Klientów Sklepu za pośrednictwem kuriera w zależności od wartości zamówienia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
4. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon, a na życzenie faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy zamówiony wyrób jest już gotowy do wysyłki.
5. Anulować zamówienie można w przypadku, gdy nie został jeszcze rozpoczęty proces produkcyjny zamówionego wyrobu(o możliwość prosimy się pytać telefonicznie).

III. Koszty przesyłki

Polska – GRATIS (nie dotyczy wzorników rozmiarów – miarek -koszt 20zł) W przypadku usługi tzw. robocizny koszt przesyłki wynosi 25 zł w jedną stronę)
Europa (kraje UE) – 99zł kurier 


IV. Czas dostawy
1. Czas po jakim Klient otrzyma zamówiony towar = czas wysyłki widoczny jest na stronie przy każdym produkcie(nie dotyczy przesyłek zagranicznych ustalanych indywidualnie).
O zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia klient informowany jest telefonicznie bądź drogą elektroniczną.
Przesyłki dostarcza firma kurierska.

V. Płatności
1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
przy odbiorze:
– należność pobiera kurier (Płatność za pobraniem -wymagana uprzednia wpłata zaliczki w wysokości 150 zł, a w przypadku zakupu pierścionka z brylantem połowy jego wartości natomiast wzorniki rozmiarów – miarki i zamówienia zagraniczne realizujemy po uprzedniej wpłacie pełnej kwoty)

3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, nieświadomych błędnie wpisanych cen, parametrów : opisów, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

VI. Gwarancja i Reklamacje

Gwarancja wynosi 2 lata. Wszystkie wzory są projektowane przez mistrzów jubilerskich i wykonywane z pasją przez fachowców. Po każdym etapie przechodzą pełną kontrolę jakości, co sprawia, że spełniają pod względem jakości najwyższe wymagania. Wszystkie obrączki są projektowane z myślą o trwałości i bezpieczeństwie użytkowania. Gwarancja nie obejmuje niestety uszkodzeń mechanicznych, powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty doręczenia pisma. Reklamacja może zostać złożona zarówno w formie mailowej, telefonicznej, czy korzystając z wzoru pisma reklamacyjnego. W przypadku reklamacji zamówionej rzeczy przez Państwa prosimy o odesłanie jej na swój koszt. Gdy reklamacja zostanie uznana (maksymalnie do 14 dni ) to zwrócimy na Państwa konto kwotę poniesioną za wysyłkę. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Wysyłka
Przesyłki dostarczane są w godz. od 10.00-18.00 od Poniedziałku do Piątku. Odebrać przesyłkę może każda osoba zamieszkująca pod podanym adresem. Niestety nie ma możliwości odebrać przesyłkę o konkretnej godzinie proponujemy w tym przypadku o podanie adresu np. do pracy ,do przyjaciele, który będzie w tym dniu dostępny.
W przypadku gdy kurier nie zastanie odbiorcy to przesyłka jest awizowana 3 krotnie zanim zostanie zwrócona do nadawcy (do ART DECO Jubiler s.c). Paczkę można odebrać również w najbliższej siedzibie UPS adresy placówek UPS znajdują się tutaj http://www.ups.com/content/pl/pl/shipping/dropoff/index.html?WT.svl=SubNav Poza tym jest możliwość sprawdzenia trasy przesyłki podając numer przesyłki http://www.ups.com.pl/tracking Po tym mniej więcej można się zorientować kiedy dotrze do Państwa. W przypadku gdy przy odbiorze przesyłki zauważą Państwo, że jest coś z nią nie tak tzn. że jest zniszczona lub otwarta -prosimy o spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego, który posiada kurier zawsze przy sobie. Odebranie przesyłki przez Państwa oznacza, że nie budzi ona żadnych zastrzeżeń.

Zwroty
W przypadku obrączek ślubnych i pierścionków niestety nie ma możliwości ich zwrotu ponieważ są one robione na zamówienie specjalne tzn. pod konkretny rozmiar a napisy grawerowane nadają wyrobowi indywidualny charakter. W pozostałych przypadkach jest możliwy zwrot w ciągu 14 dni bez podania przyczyny pod warunkiem ,że produkt nie nosi śladów użytkowania i nie była w nim robiona korekta rozmiaru. Na odesłanie towaru konsument ma kolejne 14 dni od złożenia oświadczenia.

Ankieta
Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e – mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.jubiler-jubiler.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.jubiler-jubiler.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

VII. Ochrona danych osobowych
1. Dane osobowe Klienta zarejestrowane w Sklepie są przetwarzane przez Sprzedawcę jako administratora danych osobowych na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) („Rozporządzenie”) w celach związanych z transakcjami dokonywanymi w ramach Sklepu oraz w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Sprzedawcę, a także na podstawie zgody Klienta – w celach zgodnych z treścią udzielonej zgody, w tym w celach handlowych i marketingowych.
2. Klient może również wyrazić zgodę na otrzymywanie od Sprzedawcy informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną, w formie wiadomości SMS i MMS. W takim przypadku dane osobowe przetwarzane są przez Sprzedawcę na podstawie zgody – w celach zgodnych z treścią udzielonej zgody, w tym w celach handlowych i marketingowych oraz w celach związanych z obsługą wysyłki newslettera.
3. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i f) Rozporządzenia w celach wskazanych w pkt. 1 powyżej.
4. Podanie danych osobowych przez Klienta w Sklepie jest dobrowolne, lecz niezbędne do dokonywania transakcji w ramach Sklepu. Brak podania danych osobowych uniemożliwia utworzenie konta w Sklepie oraz dokonywanie transakcji w ramach Sklepu. Nie dotyczy to przetwarzania danych dla celów handlowych i marketingowych, które dokonywane jest tylko w przypadku dobrowolnego wyrażenia zgody, niezależnie od transakcji w ramach Sklepu.
5. Klientowi przysługuje prawo żądania od Sprzedawcy dostępu do danych osobowych go dotyczących, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Klientowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji transakcji w Sklepie i rozpatrywania reklamacji i są przetwarzane przez okres posiadania przez Klienta konta w Sklepie, nie dłużej niż 3 lata od likwidacji konta w Sklepie. Jeżeli Klient dokonuje transakcji bez zakładania konta w Sklepie wówczas dane są przetwarzane przez okres 3 lat od dnia transakcji. W przypadku przetwarzania danych osobowych w prawnie usprawiedliwionych celach Sprzedawcy dane są przechowywane na czas ich realizacji oraz na podstawie zgody Klienta –dane są przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
8. Klientowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (a przed utworzeniem tego urzędu do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) gdy uzna, że przetwarzanie dotyczących go danych osobowych narusza przepisy prawa.
9. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego oraz marketingowego, w celu dostosowania materiałów kierowanych przez Sprzedawcę do potrzeb i zainteresowań Klienta oraz w celu dokonywania pomiarów, które pozwolą Sprzedawcy na udoskonalenie świadczonych przez niego usług. Wiążące decyzje nie są zautomatyzowane.

VIII. Dane kontaktowe
We wszelkich sprawach związanych dokonywaniem transakcji w Sklepie Klient może kontaktować się ze Sprzedawcą w następujący sposób:
a) pocztą pod adresem:
ART DECO Jubiler s.c.
ul. Kilińskiego 12 08-110 Siedlce

b) telefonicznie pod numerem telefonu:

+48 25 632 71 83 +48 509 864 356

c) za pośrednictwem e-mail: artdecojubiler_paulina@onet.pl


IX. Postanowienia końcowe
1. We wszelkich sprawach nie uregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Postanowienia niniejszego Regulaminu nie naruszają praw konsumenta z tytułu niezgodności towaru z umową lub rękojmi. Postanowienia Regulaminu należy interpretować w sposób zapewniający ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.
2. Regulamin wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia go na stronie internetowej Sklepu.

Lokalizacja