Art Deco Jubiler

Obrączki Ślubne – szeroki wybór wzorów

Obrączki ślubne należy zaliczyć do priorytetowych elementów związanych z organizacją ślubu. Ponieważ jest to biżuteria, którą nowożeńcy mają nosić przez całe życie warto poświęcić kilka dłuższych chwil na odpowiedni dobór wzoru. Chcąc ułatwić Państwu tę decyzję oferujemy kilka rodzajów obrączek:

  • klasyczne – tradycyjne, złote obrączki ślubne o klasycznych kształtach, również zdobione kamieniami czy nowoczesnymi wzorami.
  • jednokolorowe – wykonane zarówno z klasycznego żółtego złota, jak i z białego, zdobione dodatkowo kamieniami oraz wzorami.
  • wielokolorowe – najczęściej stanowią połączenie złota żółtego oraz białego niklowego lub palladowego. Powierzchnia tych obrączek może być satynowa oraz błyszcząca.
  • tytanowe – jak sama nazwa wskazuje wykonane są z czystego tytanu, który jest materiałem lekkim i wytrzymałym. Obrączki tytanowe także można ozdobić kamieniem czy wzorem.

 

Na życzenie naszych Klientów bezpłatnie grawerujemy złote obrączki ślubne. Najczęściej grawerowana jest data zaślubin, ale można również wybrać imię współmałżonka czy każdy inny napis, który nie przekracza 23 znaków łącznie ze spacjami.

Obrączki Ślubne – Art deco

Obrączka ślubna to symbol małżeństwa, który noszony jest na palcu serdecznym. Jest to zwykle złota lub platynowa pierścionek z diamentem lub innym kamieniem szlachetnym. Obrączki ślubne mogą być również wykonane z innych materiałów, takich jak tytan, stali nierdzewnej czy srebro. Są one zwykle noszone przez pary małżeńskie na co dzień jako symbol ich miłości i przysięgi małżeńskiej.

Lokalizacja