Art Deco Jubiler

Kolczyki złote

Wyświetlanie 1–16 z 198 wyników

Kolczyki złote – wyjątkowe modele

Złote kolczyki w to jedna z najbardziej uniwersalnej biżuterii. Pasują praktycznie do każdego typu urody, podkreślą wspaniale kobiece piękno. Niekoniecznie musimy je dobierać do koloru oczy lub cery – ponieważ z każdym tworzą wyjątkowe zestawienie. Wystarczy dobrze dopasować ich kształt, by stały się najpiękniejszą ozdobą każdej kobiety. Kolczyki ze złota potrafią odmienić i wizerunek, i charakter posiadaczki. Zwrócą uwagę koleżanek, męża i wszystkich bliskich osób. Sprawią, że żadna z nas nie przejdzie niezauważona.

Decydując się na złote kolczyki jednego możemy być pewni: ponadczasowa elegancja nigdy nie wychodzi z mody, dlatego zawsze będziemy w niej wyglądać wprost pięknie.

Damskie kolczyki ze złota

Nasza oferta to bogate zestawienie damskich kolczyków, które pasują do każdej stylizacji i każdej kobiety. Oferujemy damskie kolczyki ze złota tylko z najwyższej jubilerskiej próby, w ciekawych kształtach oraz różnych rozmiarach. Nasza kolekcja to uniwersalne modele, sprawdzające się w każdej sytuacji. Bardzo pięknie prezentują się kolczyki z dodatkiem kolorowych kamieni, równie bogato wyglądają te w postaci ażurowych kół, czy z fantazyjnymi zawieszkami lub zdobione motywem róży. Niektóre przeplatane są elementami wykonanymi z białego złota – idealne dla kobiet, które nie mogą zdecydować się na to, który jego odcień preferują. W naszym sklepie odnajdziecie także kolczyki – koła oplatane złotem, jak i wiszące dłuższe egzemplarze wspaniale okalające twarz i optycznie je wysmuklające. Posiadamy modele z łańcuszkami, w postaci ósemek czy znaku nieskończoności, lub w kształcie łezki rozszerzające się ku dołowi – idealne dla osób o trójkątnej twarzy. Odpowiadając na wygórowane oczekiwania wciąż poszerzamy swój asortyment.Złote kolczyki potrafią odmienić i wizerunek, i charakter posiadaczki. Zwrócą uwagę koleżanek, męża i wszystkich bliskich osób. Sprawią, że żadna z nas nie przejdzie niezauważona. Decydując się na kolczyki ze złota jednego możemy być pewni: ponadczasowa elegancja nigdy nie wychodzi z mody, dlatego zawsze będziemy w niej wyglądać pięknie.

Lokalizacja