img
img
img

Pierścionki zaręczynowe z cyrkoniami – piękna imitacja diamentu

Istnieje przekonanie, że pierścionek zaręczynowy powinien być z brylantem. Kobiety do wyglądu pierścionka przywiązują bardzo dużą wagę, jednak w większości przypadków nie ma dla nich znaczenia, jaki kamień się w nim znajduje. To tylko pewnego rodzaju symbol jednego z najpiękniejszego dni w ich życiu, symbol miłości i nowej drogi. Alternatywą dla brylantu jest pierścionek z cyrkonią.

Różnica między brylantem i cyrkonią nie jest na pierwszy rzut oka zauważalna. Cyrkonia jest bezbarwnym syntetycznym kamieniem imitującym diament. Może jednak prezentować się równie okazale i efektownie jak brylant. Złoty pierścionek z cyrkonią to dobry wybór, jeżeli chcesz zachwycić swoją wybrankę, jednak Twój budżet nie pozwala na wybór bardzo drogiego pierścionka. Dzięki tej alternatywie możesz sobie pozwolić na większy kamień, niektóre kobiety lubią wyrazistą i dużą biżuterię. Pierścionki zaręczynowe z cyrkoniami podobnie jak z brylantem występują w szerokiej palecie wzorów. Znajdziesz u nas biżuterię bardzo delikatną i subtelną, jak też o finezyjnych kształtach i ciekawych konfiguracjach kamieni. Do najchętniej kupowanych należą modne pierścionki zaręczynowe z cyrkoniami z najnowszych kolekcji, nawiązujące do aktualnych trendów. Musisz jednak mieć świadomość, że nie każdej kobiecie przypadną one do gustu. To Ty najlepiej znasz swoja wybrankę, wiesz, jaką biżuterię nosi na co dzień i co jej się podoba. Podążaj tym tropem, a jesteśmy pewni, że dokonasz najlepszego wyboru.

Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią może być w kolorze złota białego, żółtego lub połączenia dwóch tych wariantów. Pierwsza opcja będzie idealna dla kobiety noszącej biżuterię srebrną, druga dla preferującej biżuterię klasyczną. Jeżeli Twoja wybranka lubi łączyć oba te kolory, postaw na złoto żółte oraz białe.

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl