img
img
img

Pierścionek zaręczynowy z brylantem – wyjątkowa biżuteria dla Tej Jedynej

Oświadczyny to wyjątkowy moment zarówno dla kobiety, jak też dla mężczyzny. Panowie przed postawieniem kluczowego pytania swojej wybrance, muszą jednak podjąć bardzo istotną decyzję. Przed nimi wybór pierścionka zaręczynowego. Najczęściej wybieranymi są pierścionki zaręczynowe z brylantem. Oferujemy szeroki wybór pierścionków, a także pomoc w podjęciu najlepszej decyzji. Jaki pierścionek z brylantem będzie tym, który zauroczy Twoją wybrankę?

Przy wyborze uwzględnić należy kilka czynników. Przede wszystkim jest to kolor złota. Złoty pierścionek z brylantem może być wykonany ze złota białego (doskonały wybór, jeżeli wybranka nosi srebrną biżuterię), ze złota żółtego (dla kobiety gustującej w klasycznej biżuterii) oraz dwukolorowego złota (dla kobiet o niesprecyzowanych preferencjach).

Jaki wzór wybrać?

Złoty pierścionek z brylantem występuje w wielu wzorach. Chcąc, aby wybrać ten idealny, powinieneś poznać preferencje swojej ukochanej, a także zwrócić uwagę na styl noszonej przez nią biżuterii. Elegancki i dyskretny pierścionek to dobry wybór dla Pań, które na co dzień wybierają delikatną biżuterię. Uniwersalnym fasonem jest oczywiście złoty pierścionek z brylantem umieszczonym w centralnym punkcie. Odważne kształty, a także intensywne kolory kamieni szlachetnych to propozycja, która spotka się z zachwytem kobiet lubiących eksperymentować z biżuterią, a w swojej kolekcji mają fantazyjne wzory i szeroką paletę kolorów biżuterii.

Pierścionki zaręczynowe z brylantem są symbolem luksusu. Mężczyźni decydują się na nie najczęściej, chcąc zaimponować swojej wybrance, która zasługuje na najpiękniejszy pierścionek symbolizujący ten magiczny moment, kiedy powiedziała „Tak”. Pierścionki zaręczynowe z brylantem bardzo często uzupełniane są o inne kamienie. Szafir pięknie prezentować się będzie na dłoni kobiety o blond włosach i jasnej karnacji, podobnie jak czerwony rubin. Topaz jest bardziej uniwersalny, ponieważ pasuje zarówno blondynkom, jak też szatynkom. Jeżeli Twoja ukochana ma kasztanowe włosy, powinieneś również przy wyborze uwzględnić niebiesko-fioletowy tanzanit.

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl