Regulamin
<< POWRÓT

Regulamin Sklepu

Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma ART DECO Jubiler s.c prowadzona przez Halinę, Andrzeja i Michała Cichego mieszcząca się przy ul.Jana Kilińskiego 12, 08-110 Siedlce o numerze REGON: 711670859, NIP: 821-21-72-483 .Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.
Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

I Składanie zamówień:
Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.jubiler-jubiler.pl lub www.artdeco-jubiler.pl lub telefonicznie pod numerem tel. (25) 632 71 83 lub kom 509 864 356 lub emailem na adres michal_cichy@jubiler-jubiler.pl Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod numerem tel. (25) 632 71 83 lub kom 509 864 356 wyłącznie w przypadku gdy proces produkcji się jeszcze nie rozpoczął.

II. Realizacja zamówień:
1. Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się:
- w przypadku zamówień płatnych przelewem - chwilą wpływu na konto sklepu zaliczki - 150zł lub pełnej kwoty. Oto Konto dla wpłat - ART DECO Jubiler s.c w ING Bank Śląski: 73 1050 1894 1000 0023 0728 6225.
- w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - z chwilą autoryzacji transakcji.(O tym poinformujemy Państwa emailem).
2. Na wpłatę czekamy do 10 dni po złożeniu zamówienia. Po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.
3. Zamówione produkty są dostarczane do Klientów Sklepu za pośrednictwem Poczty Polskiej lub UPS w zależności od wartości zamówienia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
4. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon, a na życzenie faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili,gdy zamówiony wyrób jest już gotowy do wysyłki.
5. Anulować zamówienie można w przypadku, gdy nie został jeszcze rozpoczęty proces produkcyjny zamówionego wyrobu(o możliwość prosimy się pytać telefonicznie).

III. Koszty przesyłki


Polska - GRATIS (nie dotyczy wzorników rozmiarów -mirek -koszt 7zł) W przypadku usługi tzw.robocizny koszt przesyłki wynosi 25 zł w jedną stronę )
Europa (kraje UE) - 80zł kurier UPS , przesyłka Poczta Polska 30zł


IV. Czas dostawy
1. Czas po jakim Klient otrzyma zamówione towary = czas wykonania wpisany na stronie przy każdym produkcie(nie dotyczy przesyłek zagranicznych ustalanych indywidualnie).
O zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia klient informowany jest telefonicznie bądź drogą elektroniczną.
Przesyłki dostarcza Poczta Polska lub firma UPS.

V. Płatności
1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
przy odbiorze:
- należność pobiera kurier (Płatność za pobraniem -wymagana uprzednia wpłata zaliczki w wysokości 150 zł, a w przypadku zakupu pierścionka z brylantem połowy jego wartości natomiast wzorniki rozmiarów - miarki i zamówienia zagraniczne realizujemy po uprzedniej wpłacie pełnej kwoty)

- Raty - w systemie ratalnym SANTANDER

Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:
Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A
Numer konta: 73 1050 1894 1000 0023 0728 6225
Tytuł przelewu: Zapłata za ... (nr zamówienia + data)

3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, nieświadomych błędnie wpisanych cen,parametrów : opisów, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

VI. Gwarancja i Reklamacje
Gwarancja wynosi 2 lata. Wszystkie wzory są projektowane przez mistrzów jubilerskich i wykonywane z pasją przez fachowców. Po każdym etapie przechodzą pełną kontrolę jakości, co sprawia, że spełniają pod względem jakości najwyższe wymagania. Wszystkie obrączki są projektowane z myślą o trwałości ibezpieczeństwie użytkowania. Gwarancja nie obejmuje niestety uszkodzeń mechanicznych, powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania. W przypadku reklamacji zamówionej rzeczy przez Państwa prosimy o odesłanie jej na swój koszt. Gdy reklamacja zostanie uznana to zwrócimy na Państwa konto kwotę poniesioną za wysyłkę. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Wysyłka
Przesyłki dostarczane są w godz. od 10.00-18.00 od Poniedziałku do Piątku..Odebrać przesyłkę może każda osoba zamieszkująca pod podanym adresem. Niestety nie ma możliwośći odebrać przesyłkę o konkretnej godzinie proponujemy w tym przypadku o podanie adresu np. do pracy ,do przyjaciele, który będzie w tym dniu dostępny.
W przypadku gdy kurier nie zastanie odbiorcy to przesyłka jest awizowana 3 krotnie zanim zostanie zwrócona do nadawcy (do ART DECO Jubiler s.c). Paczkę można odebrać również w najbliższej siedzibie UPS adresy placówek UPS znajdują się tutaj http://www.ups.com/content/pl/pl/shipping/dropoff/index.html?WT.svl=SubNav Poza tym jest możliwość sprawdzenia trasy przesyłki podając numer przesyłki http://www.ups.com.pl/tracking Po tym mniej więcej można sie zorierntować kiedy dotrze do Państwa. W przypadku gdy przy odbiorze przesyłki zauważą Państwo, że jest coś z nią nie tak tzn. że jest zniszczona lub otwarta -prosimy o spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego, który posiada kurier zawsze przy sobie. Odebranie przesyłki przez Państwa oznacza, że nie budzi ona żadnych zastrzeżeń.

Zwroty
W przypadku obrączek ślubnych i pierścionków niestety nie ma możliwości ich zwrotu ponieważ są one robione na zamówienie specjalne tzn. pod konkretny rozmiar a napisy grawerowane nadają wyrobowi indywidualny charakter.

Ankieta
Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.jubiler-jubiler.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.jubiler-jubiler.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl